Jesteś tutaj, bo właśnie postanowiłaś rozpocząć swoją przygodę z fitnessem, a może z siłownią albo inną formą aktywności ruchowej?
Albo postanowiłaś pozbyć się tych kilku dodatkowych kilogramów, które nie dają Ci o sobie zapomnieć?
A może ćwiczysz regularnie, nie wiesz tylko jak dobrać żywienie do twojej aktywności?
Lub trenujesz zawodowo i potrzebujesz odpowiednio dobranej diety i suplementacji, która pozwoli Ci polepszyć twoje wyniki?

Niezależnie od powodu Twojej wizyty- świetnie trafiłaś!

Przygotuję dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, zbilansowany pod względem zawartości kalorii, białka, tłuszczów i węglowodanów. Plan, który będzie uwzględniał twoją aktywność fizyczną, rodzaj wykonywanej pracy, styl życia, umiejętności kulinarne, a co najważniejsze- twoje preferencje żywieniowe.

Tylko taki zindywidualizowany plan żywieniowy pozwoli Ci osiągnąć maksymalne rezultaty w tym, do czego dążysz, niezależnie czy jest to utrata masy ciała, budowanie masy, zwiększenie siły czy szybkości. Nie musisz się bać, że będzie on niedostosowany do rodzaju Twojej aktywności fizycznej! Plan uwzględnia każdy twój trening- jego częstość, intensywność i czas trwania.

Martwisz się, że nie uda mi się ułożyć właściwego dla Ciebie planu, bo chorujesz, masz alergie czy nietolerancje pokarmowe?

Niepotrzebnie! Z tym też sobie poradzę, zaufaj mi.

Ułożę dla Ciebie plan, dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Anna Walus

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, magister dietetyki; praktykujący dietetyk, właścicielka poradni "Zdrowiej!", zajmującej się dietetyką i edukacją żywieniową; uczestniczka wielu szkoleń, zarówno o tematyce żywienia w sporcie i suplementacji jak i żywienia klinicznego, stale poszerzająca swoją wiedzę; wyznaje zasadę, że dieta ma być przyjemna i prosta, nie może być traktowana jako kara albo ciąg zakazów; prywatnie fanka diety śródziemnomorskiej, wielka amatorka pieszych wędrówek po górach, podróży i odkrywania nowych miejsc, od zawsze związana z szeroko pojętą rekreacją ruchową.

Kontakt na  http://zdrowiej-dietetyka.pl/kontakt/

dyplomCertyfikat ABC suplementacjiZywienie - kobieta, a sport